E-kursi. Investē zināšanās!

Izlaist pieejamie kursi

Pieejamie kursi

 • Datu tabulas vizuāla normēšana vieglākai datu uztverei. Iepriekš definētiem kritērijiem atbilstošu datu izcelšana datu tabulā. Datu vizualizācija, izmantojot datu joslas, krāsu skalas un ikonu kopas. Apjomīga datu saraksta kārtošana. Vēlamo datu atlasīšana, izmantojot datu filtrus. Nosaukuma piešķiršana šūnai un šūnu apgabalam, nosaukuma rediģēšana. Šūnu adresācijas izmantošana funkciju veidošanai. Skaitļu noapaļošanas funkcijas izmantošana. Funkciju izmantošana šūnu skaita noteikšanai. Teksta funkciju izmantošana u.c.

  Apmācības e-vidē + klātienes nodarbības, sk. http://www.dialogs-ab.lv

 • Ievads datorzinībās. Tabulu veidošana un datu formatēšana. Datu kārtošana, noteiktu datu atlasīšana, izmantojot datu filtru. Starprezultātu un rezultātu iegūšana, veicot datu aprēķinus. Formulu auditēšana, datu tabulas aprēķinu apskatīšanai un kļūdu labošanai. Datu tabulas papildināšana, ievietojot datus no ārējiem datu avotiem. Datu analīzes veikšana un statistika. Apjomīgas datu tabulas vizuāla attēlošana, izmantojot rakurstabulas. Diagrammas. Datu tabulas sasaiste ar citiem datiem. Kopīga uzņēmuma/iestādes datu ievade un apstrāde. Datu uzskaites faila koplietošana ar citiem darbiniekiem un biznesa partneriem.

  Apmācības e-vidē + klātienes nodarbības, sk. http://www.dialogs-ab.lv

 • Mārketinga būtība, attīstība, mērķis, pamatelementi un to mijiedarbība. Mārketinga MIX (5P; 7P). Mārketinga komunikāciju komplekss . Satura tirdzniecība. Atslēgas vārdu analīze. Sociālo mediju mārketings. E-pasta mārketings, mobilais mārketings. AdWords. Meklētājprogrammas mārketings (SEM). Meklētājprogrammu optimizācija (SEO). Mārketinga plānošana. Sociālo mediju platformas. Sociālo mediju konti. Uzņēmuma lapa. Instagram; YouTube.com; Vimeo.com; LinkedIn.com; Twitter.com; Draugiem.lv. Sociālo mediju pārvaldības pakalpojumi. Sociālo tīklu analīze (STA).

  Apmācības e-vidē + klātienes nodarbības, sk. http://www.dialogs-ab.lv

 • Izglītības procesa rezultātā izglītojamais papildina zināšanas par AGILE tipa projektu vadības teoriju, AGILE projekta organizāciju, metodēm un IT rīkiem. Kursu laikā izglītojamie ar simulācijas spēles palīdzību iegūst praktiskās zināšanas par SCRUM projekta dalībnieku lomām, par darbu sadalījumu iterācijās, par darba organizāciju iterācijas laikā un darbu ar projekta pasūtītāju. Pēc kursa pabeigšanas izglītojamais spēj strādāt AGILE tipa projekta komandā un spēj pildīt Product Owner lomu SCRUM projektos.

  Apmācības e-vidē + klātienes nodarbības, sk.http://www.dialogs-ab.lv

 • Kurss veidots ar mērķi palīdzēt citu jomu speciālistiem, jo īpaši juristiem, izprast būtiskākos IT terminus, darbības mehānismu pamata principus un  vispārīgas IT drošības vadlīnijas.

  Tiek apskatītas sekojošas tēmas: Kas ir IT?; Informācijas un datu atšķirība; Kas ir tīmeklis?; Tīmekļa pamata elementi; Sīkdatnes; IT drošības specifika; Piekļuves kontrole.

  • E-pakalpojumi Latvijā. Valsts iestāžu un pašvaldību elektroniskie pakalpojumi. 
  • E-pakalpojumu veidi 
  • E-pasta izveidošana un izmantošana
  •  E-pakalpojumi (internetbankas izmantošana, e-komercijas izmantošana, SMS izmantošana u.c.) E-komunikācija (čats, diskusiju grupas, skype u.c.)
  •  Informācijas meklēšana: ziņu portāli un informācijas iegūšanas iespējas; uzziņu portālu izmantošana. Interneta resursu lejupielāde un saglabāšana. 
  • Pašvaldību e-pakalpojumu izmēģinājums. 
  • E-paraksts un citas personas identifikācijas iespējas CV un vakanču portālu izmantošana.
  •  Praktiskie E-pakalpojumu pielietojumi, tai skaitā NVA mājas lapas, t.sk. karjeras pakalpojumu sadaļas iespējas

Izlaist vietnes jaunumi

Vietnes jaunumi

(Neviens jaunums vēl nav publicēts)

Izlaist Kalendārs

Kalendārs

Kalendārs

Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31